Profesjonalizm * Pasja * Doświadczenie
Zobacz nasze menu!
Sprawdź naszą kadrę!
Zobacz nasze referencje!
Zobacz koniecznie naszą salę bankietową!
CKB Sala bankietowa

Catering

CATERING ANNA


Firma Catering Anna  powstała z miłości do kuchni...

Każdy catering, który przygotowujemy to dla nas wyzwanie. Łącząc pasję z profesjonalizmem tworzymy niezapomniane przyjęcia.  Doświadczenie, które gromadzimy od 12 lat  pozwala nam wkraczać na nowe horyzonty smaku i kunsztu sztuki kulinarnej.

Jakość i bezpieczeństwo są naszymi priorytetami obok walorów estetycznych i smakowych. Wdrażamy międzynarodowy certyfikat jakości HACCP... Wszystkie nasze produkty pochodzą od stałych, sprawdzonych dostawców, którzy cieszą się uznaniem w kraju. Są zawsze świeże i najwyższej jakości i dzięki temu zadowolenie klientów z którymi współpracujemy  z każdym rokiem wzrasta. 

Przed realizacją imprezy cateringowej istnieje możliwość degustacji potraw, prezentacji naszych stołów bankietowych, dekoracji bufetów oraz możliwości aranżacji sal. Będzie to dla nas szansa przekonania Państwa o naszym profesjonalizmie, kreatywności i kompetencji.

Możliwości naszej kuchni, przestronnej i nowocześnie wyposażonej, pozwalają na przygotowanie nawet kilkunastu cateringów przy zachowaniu wszelkich warunków czystości i świeżości potraw wymaganych przez przepisy Unii Europejskiej.